Izolacje pianą zamkniętokomórkową i polimocznikiem

Oferujemy usługę ocieplenia metodą natrysku piany otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej, polimocznika. Nowoczesne rozwiązanie do docieplenia różnego rodzaju obiektów. Natrysk pianą https://myvulkan-clubs.com/vulkan-stavka/ https://igrovyieavtomatibesplatno.com/netent/ nie pozostawia mostków termicznych, jest szybkim i tanim sposobem aplikacji materiałów, bez konieczności specjalnego przygotowania podłoża.

Podstawowe informacje:

Piany zamknięto komórkowe: Piany o gęstości 35-45 kg/m3, współczynnik lambda ok. 0,021 W/mK. Materiał do termoizolacji i hydroizolacji, hal, chłodni przechowalni, ścian fundamentowych, stropów. Nie jest odporna na promienie UV, wymaga, leżeli jest na nie narażona pokryciem np. farbą Jest to materiał wodoodporny.

Piany zamknięto komórkowe o dużej gęstości: Piany o gęstości 50-60 kg/m3 sztywny materiał o zamkniętej strukturze komórek, współczynnik lambda ok. 0,021 W/mK. Materiał do https://myvulkan-clubs.com/vulkan-stavka/ https://igrovyieavtomatibesplatno.com/netent/ termoizolacji i hydroizolacji, hal, dachów płaskich. Twardsza wersja piany zamkniętokomórkowej. Nie jest odporna na promienie UV, wymaga, jeżeli jest na nie narażona pokryciem np. farbą Jest to materiał wodoodporny.

Polimocznik: Materiał stosowany wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać idealną, szczelną hydroizolację. Stosowany na tarasach, fontannach, basenach, oczkach wodnych, w łazienkach, jako dodatkowe pokrycie piany zamkniętokomórkowej na dachach.

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym, dzięki czemu pracę możemy wykonać praktycznie w każdym miejscu.

ZADZWOŃ I WYNEGOCJUJ SWOJĄ CENĘ!!!

telefony:

881 25 26 27

692 490 517

785 028 222